svatební pokoj

Lyžování, běžky, snowboard

Dobrá chata je vybavena lyžárnou pro úschovu sportovního vybavení. Dále je tu pro vás vytápěná lyžárna, ke které se pohodlně dostanete na lyžích od 30 m vzdálené sedačkové lanovky. Každý pokoj má svůj vlastní uzamykatelný box k uskladnění lyžařského či snowboardového vybavení.

Pro naše ubytované hosty máme připravené Skipasy se slevou až 20%. Skibus po areálu Zadov staví u naší chaty. Půjčovna zimního vybavení  je u sedačkové lanovky Kobyla, kde se nachází i lyžařská škola, rezervace na www.lazadov.cz. K zapůjčení máme na chatě sáňky a boby :-)

Mapa Zadov-Churáňov Zdroj mapy: www.lazadov.cz 

Lyže a snowboard

Dobrá chata se nachází přímo u sjezdovek, u dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Zadov – Churáňov

-  7 sjezdovek, 5 vleků, 2 sedačkové lanovky a přírodní U-rampa

- uměle zasněžované sjezdovky

- večerní lyžování

- shuttle bus na okolní sjezdovky zdarma

 

Běžky

- běžecký areál s 50-ti km upravovaných stop, na které navazuje celošumavský systém lyžařských stop v celkové délce přes 300 km

-  běžecký stadion a přilehlé závodní tratě 1-15 km, které hostily Světový pohár v běhu na lyžích již v roce 1983

- vzdálenost některých známých míst - Horská Kvilda - 6 km, Kvilda - 10km, Prameny Vltavy - 16km, Knížecí Pláně - 18km, Březník - 20km, Modrava - 15km.

Vybrané běžecké trasy

  

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Hledáte kam na zimní dovolenou, Vánoce či Silvestr?

Poslední volná míst na Vánoce a SIlvestr. Zadov je ideální jak na běžky, tak sjezdovky. Neváhejte a rezervujte, termíny se již plní.

Dárkové poukazy jako dárky

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt, restauraci či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení. Ideální jako VÁNOČNÍ DÁREK.

Zákaznické karty

Program slevových karet Pizzerie Marco je naší formou poděkování za Vaše časté návštěvy restauraci Pizzerie Marco, Výletní restauraci Vodník a nově v restauraci v horském hotelu Dobrá Chata. Těšíme se na Vaši návštěvu ...

Napsali o nás iDNES.cz

V článcích o cestování najdete tip na skvělou dovolenou v Čechách :-)