Interiér Dobré chaty - Zadov Šumava

Sauna a masáže pro odpočinek a relaxaci

Sauna

Pro naše ubytované hosty je na vyžádání připravena také vyhřátá sauna, Saunakterá zvýší váš relax na Šumavě na maximum. 20% sleva pro všechny ubytované hosty, kteří si udělali rezervaci ubytování napřímo. Blahodárné účinky sauny jsou nesporné, sauna po dni na lyžích, procházce, túře nebo po jízdě na kole je tím pravým odpočinkem na aktivní dovolené. Samozřejmě ji můžete využít jako privátní saunu. K ochlazení je připraven lavor se studenou vodou, stačí jen zatáhnout za řetízek a nechybí ani masážní sprcha. Vonné esence pro milovníky saunování jsou k dispozici.

Ceník

 

Masáže

Dopřejte si uvolňující masáž, která příjemně zakončí Váš strávený den na Šumavě. Zkušená masérka Vám ráda poradí, jaká terapie bude nejlepší právě pro Vás.

Ostrovní rituály z Fiji můžete zažít i na Dobré chatě! Medová masáž, tropické zábaly a speciální masáž Cukrový vánek z ráje či Fiji rituál vás odnese do tropických míst planety…

Cukrový vánek z ráje - masáž

Léčebné masáže lávovými kameny, baňkováním či bambusovými holemi – novinka v našich končinách, horké bambusové tyče vám ukáží jinou dimenzi ve světě masáží.

Antistresová masáž hlavy a šíje pomůže od bolesti těchto partií, uvolní vaši psychiku, zklidní vás a odreaguje vaše tělo i mysl.​

Relaxační a uvolňující masáž těla či masáž nohou se zaměřením na uvolnění lýtek a plosek napomáhá správnému fungování celého organismu.

Manuální lymfatická masáž je vhodná ke kosmetickým účelům, zlepšuje vrásky i celulitidu podporuje celkovou detoxikaci a ozdravení. Je vhodná při pocitu "těžkých nohou" při otocích končetin a to i občasných. Urychuje metabolické procesy v těle a vyplavuje toxiny.

Pro aktuální ceník prosím kontaktujte náš e-mail: chata@dobrachata.cz

 

 
 
 
 

 

 

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Hledáte kam na zimní dovolenou, Vánoce či Silvestr?

Poslední volná míst na Vánoce a SIlvestr. Zadov je ideální jak na běžky, tak sjezdovky. Neváhejte a rezervujte, termíny se již plní.

Dárkové poukazy jako dárky

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt, restauraci či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení. Ideální jako VÁNOČNÍ DÁREK.

Zákaznické karty

Program slevových karet Pizzerie Marco je naší formou poděkování za Vaše časté návštěvy restauraci Pizzerie Marco, Výletní restauraci Vodník a nově v restauraci v horském hotelu Dobrá Chata. Těšíme se na Vaši návštěvu ...

Napsali o nás iDNES.cz

V článcích o cestování najdete tip na skvělou dovolenou v Čechách :-)