jídlo dobrá chata

Sauna a masáže pro odpočinek a relaxaci

Sauna

Pro naše ubytované hosty je na vyžádání připravena také vyhřátá sauna, Saunakterá zvýší váš relax na Šumavě na maximum. 20% sleva pro všechny ubytované hosty, kteří si udělali rezervaci ubytování napřímo. Blahodárné účinky sauny jsou nesporné, sauna po dni na lyžích, procházce, túře nebo po jízdě na kole je tím pravým odpočinkem na aktivní dovolené. Samozřejmě ji můžete využít jako privátní saunu. K ochlazení je připraven lavor se studenou vodou, stačí jen zatáhnout za řetízek a nechybí ani masážní sprcha. Vonné esence pro milovníky saunování jsou k dispozici.

Ceník

 

Masáže

Dopřejte si uvolňující masáž, která příjemně zakončí Váš strávený den na Šumavě. Zkušená masérka Vám ráda poradí, jaká terapie bude nejlepší právě pro Vás.

Ostrovní rituály z Fiji můžete zažít i na Dobré chatě! Medová masáž, tropické zábaly a speciální masáž Cukrový vánek z ráje či Fiji rituál vás odnese do tropických míst planety…

Cukrový vánek z ráje - masáž

Léčebné masáže lávovými kameny, baňkováním či bambusovými holemi – novinka v našich končinách, horké bambusové tyče vám ukáží jinou dimenzi ve světě masáží.

Antistresová masáž hlavy a šíje pomůže od bolesti těchto partií, uvolní vaši psychiku, zklidní vás a odreaguje vaše tělo i mysl.​

Relaxační a uvolňující masáž těla či masáž nohou se zaměřením na uvolnění lýtek a plosek napomáhá správnému fungování celého organismu.

Manuální lymfatická masáž je vhodná ke kosmetickým účelům, zlepšuje vrásky i celulitidu podporuje celkovou detoxikaci a ozdravení. Je vhodná při pocitu "těžkých nohou" při otocích končetin a to i občasných. Urychuje metabolické procesy v těle a vyplavuje toxiny.

Ceník

 

 
 
 
 

 

 

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Hledáte kam na letní dovolenou?

Podívejte se na naše pobytové balíčky. Co třeba 6+1 noc zdarma?

Rekonstrukce hotelu

V prosinci 2015 jsme otevřeli po rekonstrukci. Vyměnili jsme podlahové krytiny a nábytek na všech pokojích. Zprovoznili jsme novou saunu. Na naší zahradě jsme instalovali dětské prolézačky a houpačky. Nové je i WC patřící k restauraci, a vybavili jsme lyžárnu vyhřívanými sušáky obuvi.

Dárkové poukazy na ubytování na Šumavě

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení a ještě ušetříte.

Pobytové balíčky Dobré chaty Zadov - Churáňov

Výhodné pobytové balíčky pro Vaši dovolenou právě v prodeji!

Zákaznické karty

Program slevových karet Pizzerie Marco je naší formou poděkování za Vaše časté návštěvy restauraci Pizzerie Marco, Výletní restauraci Vodník a nově v restauraci v horském hotelu Dobrá Chata. Těšíme se na Vaši návštěvu ...