jídlo dobrá chata

Firemní akce Šumava Zadov Churáňov

Team building v šumavských lesích, firemní setkání a školení v reprezentativním prostředí nebo jen tak relaxace se saunou a masážemi, to vše najdete právě na Dobré chatě.

K dispozici je salónek o velikosti 42 m2 s denním světlem, s kapacitou až 50 osob. Rozměry salonku jsou 10,5 m x 4 m a výška stropu 4,5 m. Pronájem salonku je 500,-/hodinu, pokud není žádná konzumace.

Možná uspořádání:

DIVADLO 50 osob   ŠKOLA 32 osob   BLOK 20 osob  
U TVAR 17 osob

Využijte našeho zvýhodněného konferenčního balíčku za cenu od 790,- Kč na osobu/den.

Cena zahrnuje: ubytování, pronájem jednací místnosti, dopolední přestávku se sladkým pečivem a odpolední přestávku se slaným pečivem, 3-chodové menu k obědu. Balíček je možné kombinovat dle Vašeho přání (zajistíme potřebné technické vybavení, speciální požadavky občerstvení, transfery, výlety apod.).

Ceník občerstvení na rauty, Coffee Breaky...

Ceník rautů 

Ceník Coffee Breaků
 

 

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Hledáte kam na zimní dovolenou, Vánoce či Silvestr?

Poslední volná míst na Vánoce a SIlvestr. Zadov je ideální jak na běžky, tak sjezdovky. Neváhejte a rezervujte, termíny se již plní.

Dárkové poukazy jako dárky

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt, restauraci či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení. Ideální jako VÁNOČNÍ DÁREK.

Zákaznické karty

Program slevových karet Pizzerie Marco je naší formou poděkování za Vaše časté návštěvy restauraci Pizzerie Marco, Výletní restauraci Vodník a nově v restauraci v horském hotelu Dobrá Chata. Těšíme se na Vaši návštěvu ...

Napsali o nás iDNES.cz

V článcích o cestování najdete tip na skvělou dovolenou v Čechách :-)