Interiér Dobré chaty - Zadov Šumava

Dětský servis - vybavené pokoje pro děti, dětská herna

Hotel získal Baby Friendly Certifikát. Pokytujeme slevy pro děti do 12 let a děti do 2,9 se dvěmi platícími osobami na pokojij jsou zdarma.  Na pokojích jsou nachystané nočníky, stupátka k umyvadlu a dětská ramínka. Dětská postýlka za poplatek 100,-/pobyt.Baby Friendly - certifikát Dobré chaty

Dětská herna

Dobrá chata má dětskou hernu, kterou vybavila hrami, hračkami, skládačkami, houpadly i dětskými knížkami, omalovánkami, pastelkami i stolními hrami, aby se vaše děti u nás cítila jako doma.

Restaurace a ostatní prostory

Dětský kočárek či kolo s dětskou sedačkou si můžete uschovat v kolárně. V restauraci máme k dispozici jídelní židličky a podsedákdětské nádobí a brindáky. Připravili jsme i dětské menu a rádi vám ohřejeme kojeneckou stravu či horkou vodu.

Najdete u nás i přebalovací stůl, nočník, dětské sedátko a stupátko.

Zahrada a hřiště

V létě je na zahradě připravená trampolína, pískoviště a hračky pro děti. Na oploceném hřišti si můžete zahrát míčové hry či učit vaše děti jezdit na kole.

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Dárkové poukazy jako dárky

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt, restauraci či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení.

Hledáte kam na letní dovolenou?

First minute na týdenní pobyty 1/7-31/8/2017 - poslední noc a sauna zdarma.

Zákaznické karty

Program slevových karet Pizzerie Marco je naší formou poděkování za Vaše časté návštěvy restauraci Pizzerie Marco, Výletní restauraci Vodník a nově v restauraci v horském hotelu Dobrá Chata. Těšíme se na Vaši návštěvu ...

Napsali o nás iDNES.cz

V článcích o cestování najdete tip na skvělou dovolenou v Čechách :-)