Salonek Dobré chaty

Dětský servis - vybavené pokoje pro děti, dětská herna

Hotel získal Baby Friendly Certifikát. Pokytujeme slevy pro děti do 12 let a děti do 2,9 se dvěmi platícími osobami na pokojij jsou zdarma.  Na pokojích jsou nachystané nočníky, stupátka k umyvadlu, protiskluzová podložka do sprchového koutu a dětská ramínka. Dětská postýlka za poplatek 100,-/pobyt.Baby Friendly - certifikát Dobré chaty

Dětská herna

Dobrá chata má dětskou hernu, kterou vybavila hrami, hračkami, skládačkami, houpadly i dětskými knížkami, omalovánkami, pastelkami i stolními hrami, aby se vaše děti u nás cítila jako doma.

Restaurace a ostatní prostory

Dětský kočárek či kolo s dětskou sedačkou si můžete uschovat v kolárně. V restauraci máme k dispozici jídelní židličky a podsedákdětské nádobí a brindáky. Připravili jsme i dětské menu a rádi vám ohřejeme kojeneckou stravu či horkou vodu.

Najdete u nás i přebalovací stůl, nočník, dětské sedátko a stupátko.

Zahrada a hřiště

V létě je na zahradě připravená trampolína, pískoviště a hračky pro děti. Na oploceném hřišti si můžete zahrát míčové hry či učit vaše děti jezdit na kole.

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Hledáte kam na letní dovolenou?

First minute na týdenní pobyty 1/7-31/8/2017 - poslední noc a sauna zdarma.

Zima 2017

Na zimní sezónu 2017 máme už jen pár pokojů.

Spouštění vleků

Lyžování pokračuje 8.12. v 8.30 se spouští vlek na Zadově. Bude i večerní lyžování od 18.00. Příznivé jízdné a bez front!

Vánoční pobyt 2016

Chcete si odpočinout v romantické zasněžené Šumavě? Nechte přípravu vánoční Štědrovečerní večeře na nás. Cena za 3 noci je 2990,- včetně polopenze a štědrovečerní večeře. Máme poslední dva pokoje.

Dárkové poukazy jako vánoční dárky

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt, restauraci či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení a ještě ušetříte.