Restaurace Zadov, Šumava

Dobrá chata Zadov - Churáňov

Tato stránka nebyla nalezena, pokračujte na úvodní stránku nebo na mapu webu. Děkujeme

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Gurmánské víkendy na Šumavě

Zveme Vás na Gurmánské víkendy, které budou probíhat od 27.9.2015.

Zimní dovolená na Šumavě

Nyní v prodeji zimní dovolená! Při platbě do konce října 2015 sleva 10% z ubytování. Rezervujte on-line nebo na e-mailu chata@dobrachata.cz.

Dárkové poukazy na ubytování na Šumavě

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení a ještě ušetříte.

Volná pracovní místa

Hledáme kvalitní kuchaře a servírky pro naše šumavské restaurace se zájmem podílet se na úspěšném rozvoji naší společnosti. Nabízíme zázemí silné firmy s důrazem na firemní kulturu „ rodinné firmy“ a týmového prostředí. Očekáváme profesionalitu, vysoké pracovní nasazení a zájem přispět k úspěchu našich restaurací. Pro více informací kontaktujte provozního manažera: Michal Marek tel.: 602 894 617 e-mail: marek@pizzerie-marco.cz

Rekonstrukce hotelu

Na všech pokojích jsme během roku 2014 instalovali LCD TV se sat. přijímačem pro německé a anglické kanály, dokončili jsme nové obložení okolo postelí a nové vestavěné skříně, vymalovali a vyměnily jsme okna v celém hotelu. Na naší zahradě jsme instalovali dětské prolézačky a houpačky. V listopadu 2015 pokračujeme, hotel bude zavřený a budeme měnit podlahové krytiny a nábytek na všech pokojích.