Dvoulůžkový pokoj

Akce - společenské, kulturní, sportovní i firemní akce

Dobrá chata je ideálním místem pro pořádání sportovních akcí, společenských akcí, firemních akcí. Hledáte kde uskutečníte nějakou akci? Hledáte místo pro svatební oslavu, oslavu narozenin s přáteli nebo firemní teambuilding? Ozvěte se. Horský hotel Dobrá chata vám nabídne vše potřebné. Uzavřený salónek, projekci, kvalitní jídlo z naší restaurace i pohodlné ubytování.

Podmínky a nabídka Dobré chaty

Dobrá chata nabízí ideální podmínky pro:

  • firemní akce - školení, teambuilding
  • společenské akce - svatební oslavy, oslavy narozenin
  • sportovní akce - pro kolektiv přátel - cyklistů, lyžařů
  • vdělávací akce - školy a školky v přírodě, školní výlety, lyžařské kurzy
  • a další, například i kulturní akce

Uzavřeným skupinám nabízíme individuální podmínky a ceny, přátelský přístup, zajištění potřebného servisu (projekce, ozvučení, servis kol a lyží, aj.), ubytování a stravu dle požadavků s využitím místních dodavatelů vysoce kvalitních českých potravin a nápojů.

CENY

Rezervujte si pokoj online

Zarezervujte si nezávazně pokoj

Napište nám svůj zážitek s Dobrou chatou

Novinky

Hledáte kam na zimní dovolenou, Vánoce či Silvestr?

Poslední volná míst na Vánoce a SIlvestr. Zadov je ideální jak na běžky, tak sjezdovky. Neváhejte a rezervujte, termíny se již plní.

Dárkové poukazy jako dárky

Dárek, který zaručeně potěší je příjemný zážitek, proto vám doporučujeme zakoupit poukaz na pobyt, restauraci či saunu právě teď, Vaši obchodní partneři i blízcí to ocení. Ideální jako VÁNOČNÍ DÁREK.

Zákaznické karty

Program slevových karet Pizzerie Marco je naší formou poděkování za Vaše časté návštěvy restauraci Pizzerie Marco, Výletní restauraci Vodník a nově v restauraci v horském hotelu Dobrá Chata. Těšíme se na Vaši návštěvu ...

Napsali o nás iDNES.cz

V článcích o cestování najdete tip na skvělou dovolenou v Čechách :-)